درباره ما

شعبه مرکزی کافی شاپ هات چاکلت در سال 1369 به عنوان اولین کافی شاپ بیرون بر ایران به مدیریت بردران امینی و مدیریت اجرایی آقای منصور امینی در خیابان نیلوفر تهران آغاز به کار کرد و با تلاش در امر مشتری مداری و ارزش نهادن به حق مشتریان در بالا بودن کیفیت محصولات عرضه شده ، به سرعت به یکی از محبوب ترین کافی شاپ های تهران تبدیل گردید.
مدیران کافی شاپ هات چاکلت در سال 1383 برند و لوگوی تجاری آن را به عنوان یک کافی شاپ زنجیره ای ثبت رسمی و بین المللی نموند و با بالا رفتن تقاضا در پی عملکرد مثبت این مجموعه ، دومین شعبه آن در سال 1384 در تهران افتتاح گردید. با همت و پشتکار روز افزون مدیران این مجموعه تا به امروز شعبات متعددی از کافی شاپ های هات چاکلت در کشور عزیزمان تاسیس گردیده است .
با رقابتی شدن بازار امروز ، تنها مشتریان هستند که حق قضاوت و انتخاب دارند و با توجه به این اصل تنها یک شعار سرلوحه کار گروه هات چاکلت قرار گرفت و آن چیزی نیست بجزاحترام به سلیقه مشتری و مشتری مداری. برای رسیدن به این هدف استفاده از مواد اولیه درجه یک و ارائه محصولات با بالاترین کیفیت ممکن تنها راه حلی است که گروه هات چاکلت به آن اعتقاد دارد.
در پایان …
مدیران هات چاکلت معتقدند مردم ایران می توانند با تکیه بر هوش و همت خود نام ها و برند هایی را ثبت کنند که خود را در بازار های داخلی و بین المللی مطرح کنند و این امر در سایه احترام به حقوق متقاضیان ، کیفیت بالا و نو آوری امکان پذیر است.